Konserwacja planera pracy

Aby dołączyć do tego klienta jako planista prac konserwacyjnych, oczekujemy od Ciebie

  • Ukończonego wykształcenia na poziomie MBO, najlepiej kierunku architektura.
  • Posiadania certyfikatu VCA VOL, który zawsze można uzyskać za naszym pośrednictwem.
  • Doświadczenie zawodowe w dziedzinie utrzymania ruchu jako planista prac.
  • Umiejętności komunikowania się na różnych poziomach.

Opis organizacyjny i wydziałowy

Nasz klient to firma rodzinna oferująca rozwiązania dostosowane do indywidualnych potrzeb, z wieloma projektami koncentrującymi się na budownictwie mieszkaniowym. Zajmuje się budową nowych obiektów, konserwacją, przebudową, renowacją i restauracją. Dla tej sympatycznej firmy budowlanej poszukujemy planisty konserwacji. Aby uzyskać więcej informacji, prosimy o kontakt z Geertem Bosem pod numerem 06-83 51 74 05. Możesz również wysłać do nas e-mail na adres geert@bvbbouwsupport.nl

Informacje o pracy

Na stanowisku planisty prac konserwacyjnych będziesz wykonywać następujące prace w tej firmie budowlanej:

  • Poza ogólnym i technicznym przygotowaniem prac do realizacji, zajmujesz się również wykonywaniem kalkulacji i przygotowywaniem wycen.
  • Porównujesz oferty i porównujesz oferty.
  • Rejestrujesz prace.
  • Jesteś konsultantem dla różnych klientów, zarówno prywatnych, jak i biznesowych.
  • Obowiązki administracyjne.
  • Obecność przy rozpoczęciu prac.
  • Zakończenie i rozliczenie techniczne/finansowe projektów.

Oferta

Czego możesz oczekiwać w zamian?

  • Wynagrodzenie i inne warunki oparte na układzie zbiorowym pracy w budownictwie, Twoje wynagrodzenie zostanie ustalone zgodnie z Twoją wiedzą i doświadczeniem.
  • Roczny kontrakt za pośrednictwem BVB, po którym zostaniesz przejęty przez naszego klienta.
  • Umowa na czas nieokreślony może być negocjowana w porozumieniu z klientem.
  • Jeśli masz konkretne życzenia, wszystko można omówić w porozumieniu z klientem.

Wymagania dotyczące pracy

Złóż wniosek pod adresem

Czy jesteś naszym planistą prac konserwacyjnych? Odpowiedz szybko! Geert Bos jest dostępny pod numerem 06 - 83 51 74 05. Można również wysłać do nas wiadomość e-mail na adres geert@bvbbouwsupport.nl

Kontakt

BVB Bouwsupport

Geert Bos

Proszę o kontakt
ze mną natychmiast:

Kontakt

Geert Bos

Geert Bos

Geert Bos

06-83517405